O firmie

Firma zajmuję się sprzedażą i montażem szkła lakierowanego na ścianach.

O NASZEJ FIRMIE


Szkło to inspirująca materia – my jednak zdecydowaliśmy nie zatrzymywać się na samej inspiracji, ale zamienić ją w niniejszą ofertę. Uzupełniamy niszę propozycjami, które potrafią upiększyć każdy dom – bez względu na to czy mowa o nowoczesnym, czy klasycznie urządzonym. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pomysłami na szkło dekoracyjne – i znalezienia wśród nich swojego konceptu na wnętrza piękne i funkcjonalne!


Szkło – piękne, dekoracyjne, solidne


Naszym priorytetem było stworzenie asortymentu, który potrafi ukazać wszystko, co najpiękniejsze w szkle, jako materiale dopasowanym do potrzeb współczesnego Klienta. W związku z tym nasza oferta jest szeroka, ale skupiona wokół tego jednego tematu.


Znaleźć mogą Państwo w niej między innymi:

  • szkła dekoracyjne z możliwością personalizacji nadruku,
  • panele szklane Lacobel,
  • szkło lakierowane w bogatej palecie kolorów,
  • szkło hartowane do wykorzystania w kuchni,
  • lustra na wymiar.


pełna oferta
SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Swoją bogatą propozycję uzupełniamy dodatkowymi usługami związanymi z montażem zakupionych u nas produktów. W ten sposób zdejmujemy z Państwa barków konieczność samodzielnego zajmowania się ich dopasowaniem do wnętrza bądź ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z organizowaniem fachowców.


Pobierzemy pomiary, abyśmy mieli pewność, że zamówione u nas szkła i lustra będą idealnie dopasowane do wybranego miejsca, jak i Państwa potrzeb.


Dlaczego nasze szkło dekoracyjne?


Być może znaleźli już Państwo na naszej stronie produkt, który wydaje się być stworzony idealnie z myślą o państwa kuchni, czy łazience. To dla nas wielka radość! Dlatego pragniemy też zapewnić o naszym profesjonalizmie, indywidualnym podejściu do każdego klienta i jakości każdego produktu, jaki sprzedajemy.


Mamy nadzieję, że obdarzą nas Państwo zaufaniem, zamawiając u nas wybrane produkty i równocześnie dołączając do szerokiego grona Klientów, którzy już wcześniej skorzystali z tej możliwości i dzisiaj cieszą się szkłem w jego najpiękniejszej formie, w swojej własnej przestrzeni życiowej.


skontaktuj się

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY