Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Gorlice.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Gorlice, Biecz, Bobowa, Lipinki, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa, Uście Gorlickie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że upłynęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny oraz wytrzymały równocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa !


W minionych latach widać ogromny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Nic osobliwego, w końcu jest to materiał, który umie się doskonale wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza domu. Od współczesnego, po schematyczne – wszelkie style upiększania wnętrz mieszkalnych będą doskonałym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najodpowiedniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie ochoczo profesjonaliści, jak oraz kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej ogromnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w opisującej nas ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już nieraz tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to albowiem panele szklane, po mistrzowsku nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy więc do czynienia z opcją, jaka powoli odsyła do lamusa schematyczną glazurę – i trzeba przyznać, że robi to w sposób bardzo wygodny, i jakże designerski !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • fenomenalny i bardzo efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które można znaleźć też w opisującej nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w optymalny sposób poszerzyli należącą do nas ofertę też o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 9

Dane kontaktowe:

MARCINIAK2
   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie nienagannie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich ogromnym plusem jest fakt, iż przynosimy Państwu możliwość polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy kolor.


Jednakowoż, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie ogromnie respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam bardzo przyjemnie zdołać pokazać Państwo atuty tej interesującej opcji.


Stworzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Następna propozycja z naszej profesjonalnej witryny to lustra na indywidualne zlecenie, które bezbłędnie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są oczywiste, jednak w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wkomponować w każdą szafę i do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o jakikolwiek indywidualny atrybut zadowolenia naszych Kontrahentów, wobec tego dbając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu stosownego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie należy się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY