Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Sławno.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Sławno, Darłowo, Malechowo, Postomino.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że upłynęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny oraz wytrzymały jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa !


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy widocznie większą renomą. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwić, jak dobrze wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od współczesnego, po schematyczne – wszystkie style ozdabiania mieszkalnych wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne znakomicie odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najlepiej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak i właścicieli domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dostosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w naszej klarownej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, perfekcyjnie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy więc do czynienia z opcją, jaka powoli odsyła do lamusa tradycyjną glazurę – i trzeba przyznać, że robi to w sposób bardzo wygodny, i jakże designerski !


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny i niezwykle efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można znaleźć także w naszej klarownej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w perfekcyjny sposób poszerzyli należącą do nas propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 5

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które po mistrzowsku nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich rozległym walorem jest fakt, że zapewniamy Państwu szansę polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy odcień.


Tudzież, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam wybitnie miło móc zademonstrować Państwo plusy tej interesującej alternatywy.


Nasza idealna propozycja – jeszcze więcej do wyboru !


Następna propozycja z opisującej nas witryny to lustra na indywidualne zamówienie, jakie gruntownie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są wyraźne, jednak w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można znakomicie wkomponować w każdą szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność opisującej nas propozycji wyraża się też tym, że nie tylko sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda ozdobne, jakkolwiek też oprócz sprzedaży, gwarantujemy oraz montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym troskać – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się naszej idealnej bogatej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY