☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Środa Śląska.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Środa Śląska, Udanin, Miękinia, Malczyce, Kostomłoty.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to doskonały surowiec. Urzeka w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Uwielbiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, ponieważ dają nam poczucie lekkości, schludności i doskonałości. Mimo to to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w prowadzonej przez nas codzienności. Nasza idealna propozycja opiera się właśnie o nowoczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania nowoczesnych Konsumentów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu przedstawić w ramach naszej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Godne wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół powierzchni. Po więcej szczegółów – serdecznie zapraszamy do kontaktu.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic wątpliwego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • w rzeczy samej ładne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując świetną jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z naszej idealnej oferty zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli wyłącznie intryguje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się znaleźć w jakimkolwiek mieszkaniu – jest oczywiste. Niemniej jednak nie zawsze można odszukać te bezbłędnie zaadaptowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność zaprezentować lustra na zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, by zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego ogólną częścią się staną. Ufamy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – doskonałych pod każdym względem.


W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy ekspertami w dyscyplinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które doskonale się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie pierwszorzędne, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udzielimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, intencją znakomitego stosowności opcji do preferencji.


Zezwolimy sobie jednakże rzucić trochę więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do wielkich możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 3

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by odszukać własnego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeżeli więc szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wyszukiwać dalej. Stworzona przez nas propozycja obejmuje wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na jakie każdy ma prawo sobie zezwolić.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej klarownej oferty wyraża się także tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda strojne, lecz także oprócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się opisującej nas bogatej ofercie. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY