Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Opole.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Opole, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Niemodlin, Ozimek, Popielów, Prószków, Tarnów Opolski, Tułowice, Turawa.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś czarodziejskiego. Już sam sposób, to właśnie dzięki jakiemu powstaje jest bardzo intrygujący. Uwielbiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, ponieważ dają nam poczucie lekkości, czystości i perfekcji. Niemniej jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej idealnej powszedniości. Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę, której istotą jest właśnie nowoczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu przedstawić w ramach naszej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Warte wyodrębnienia będzie to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, otrzymują Państwo w atrakcyjnej cenie szansę jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element przestrzeni. Po znacznie więcej szczegółów – serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji i stylu.


Nic ekscentrycznego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • faktycznie piękne,
  • wysoce wszechstronne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są koszmarem niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując olśniewającą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie zabrudzenia. Można nawet oznajmić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z prowadzonej przez nas propozycji zyskują Państwo też możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Tu też zachęcamy do kontaktu – jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Niemniej jednak nie zawsze wolno odnaleźć te znakomicie dostosowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość przedstawić lustra na zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 0

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zatroszczymy się o to, żeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Wierzymy, że zachęciliśmy Państwa do tego, aby skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.


W szerokiej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w należącej do nas ofercie szkła lakierowanego, jakie nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie perfekcyjne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie pytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


W tym miejscu niemniej jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do ogromnych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż odrobinę interesował się specyfiką tych palet, wie że są w rzeczywistości imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeżeli wobec tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy poszukiwać dalej. W należącej do nas ofercie będzie wszystko, co niezbędne oraz to w faktycznie konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY