Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Krosno Odrzańskie.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Krosno Odrzańskie, Gubin, Bobrowice, Bytnica, Dąbie, Maszewo.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały i tak delikatny w tym samym czasie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa !


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy widocznie większą popularnością. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwować, jak poprawnie wpasowuje się w każdą aranżację. Od współczesnego, po stereotypowe – wszystkie style dekorowania wnętrz będą imponującym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne doskonale odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najporządniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w następstwie tego ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak i właścicieli domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, przystosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w należącej do nas ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, doskonale nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy więc do czynienia z alternatywą, jaka pomału odsyła do lamusa szablonową glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób niezmiernie wygodny, i jakże designerski !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny i wybitnie efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odszukać również w opisującej nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe bądź też komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Nasza oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli naszą przejrzystą propozycję też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 7

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które perfekcyjnie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich rozległym plusem jest fakt, iż dajemy Państwu szansę polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy kolor.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie ogromnie doceniane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Mamy jeszcze wiele do zaoferowania !


Kolejna propozycja z należącej do nas strony to lustra na indywidualne zamówienie, jakie gruntownie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są wyraziste, jednakże w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno znakomicie wcielić w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność prowadzonej przez nas propozycji wyraża się też tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda strojne, lecz również prócz sprzedaży, gwarantujemy i montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się naszej bogatej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY