Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Tczew.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Tczew, Gniew, Morzeszczyn, Pelplin, Subkowy.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że minęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny zarazem! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do naszego szklanego świata!


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy ewidentnie większą wziętością. Nic dziwnego, w ostateczności jest to materiał, jaki potrafi się perfekcyjnie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza. Od współczesnego, po standardowe – wszelkie style dekorowania wnętrz mieszkalnych będą świetnym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne do perfekcji odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najporządniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie chętnie profesjonaliści, jak i kontrahenci prywatni.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w naszej ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już w pewnych sytuacjach tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to albowiem panele szklane, nienagannie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i trzeba przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny i bardzo efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odkryć także w należącej do nas ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe lub komercyjne wnętrza domu.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 1

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli należącą do nas propozycję także o inne formy szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które do perfekcji nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Jednakowoż, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie ogromnie szanowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Mamy jeszcze wiele do zaoferowania!


Kapitalnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są klarowne, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które można nienagannie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o jakikolwiek indywidualny aspekt zadowolenia naszych Klientów, w następstwie tego doglądając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu stosownego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym troskać – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się należącej do nas bogatej szerokiej ofercie. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY