☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Biłgoraj.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Biłgoraj, Aleksandrów, Biszcza, Frampol, Goraj, Józefów, Księżpol, Łukowa, Obsza, Potok Górny, Tarnogród, Tereszpol, Turobin.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Gorąco zapraszamy do naszego szklanego świata!


Szklane ozdoby cieszą się minionymi czasy wyraźnie większą wziętością. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwić, jak odpowiednio wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowoczesnego, po stereotypowe – wszystkie style upiększania wnętrz mieszkalnych będą wspaniałym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne znakomicie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najporządniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie ochoczo eksperci, jak oraz konsumenci prywatni.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w należącej do nas ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, znakomicie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w związku z tym do czynienia z alternatywą, jaka powoli odsyła do lamusa sztampową glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób niezwykle praktyczny, oraz jakże designerski!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • dopracowany i jedyny w swoim rodzaju image,
  • szansa spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odszukać także w należącej do nas ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Prowadzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w perfekcyjny sposób poszerzyli należącą do nas propozycję też o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 1

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie bez zarzutu nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno zdobyć niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Natomiast, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie respektowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle przyjemnie móc zademonstrować Państwo zalety tej interesującej alternatywy.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Prowadzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Następna propozycja z należącej do nas strony to lustra na zamówienie, które całkowicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni, w jakim się znajdą – jest w gruncie rzeczy imponujące. Walory dekoracyjne i konkretne luster są klarowne, jednakże w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można bezbłędnie wcielić w każdą szafę oraz do każdej łazienki.


Troszczymy się o jakikolwiek pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, dlatego dbając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu wyśmienitego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z opisującej nas oferty. Jeśli pojawią się jakieś pomocnicze zapytania – jesteśmy do dyspozycji.szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY