☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Opole Lubelskie.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Opole Lubelskie, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Poniatowa, Wilków.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa!


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy ewidentnie większą wziętością. Nic wątpliwego, w końcu jest to materiał, który potrafi się perfekcyjnie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od współczesnego, po tradycyjne – wszelkie style ozdabiania mieszkalnych wnętrz będą świetnym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne do perfekcji odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najprawidłowiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak i posiadaczy domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, dostosowując go do własnych wymogów.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej ogromnej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to bo panele szklane, idealnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w następstwie tego do czynienia z opcją, która pomału odsyła do lamusa standardową glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób bardzo praktyczny, i jakże designerski!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz jedyny w swoim rodzaju design,
  • możliwość spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można odkryć także w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe lub komercyjne wnętrza.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 2

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Nasza oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli naszą ofertę również o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie bez zarzutu nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich obfitym pozytywem jest fakt, iż przynosimy Państwu szansę polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy odcień.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj respektowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Nasza propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Następna propozycja z naszej witryny to lustra na indywidualne zamówienie, jakie gruntownie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są ewidentne, jednakże w tym miejscu pragniemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wcielić w każdą szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


Złożoność należącej do nas propozycji wyraża się również tym, że nie tylko sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda ozdobne, jednakowoż również oprócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się naszej idealnej bogatej szerokiej ofercie. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY