☎ 502 620 705 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Bielsk Podlaski.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Bielsk Podlaski, Brańsk, Boćki, Orla, Rudka, Wyszki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że przeminęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny zarazem! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy widocznie większą popularnością. Mamy do czynienia z tak wielozadaniowym materiałem, że nikogo nie powinno zdumiewać, jak przyzwoicie wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowoczesnego, po stereotypowe – wszystkie style upiększania mieszkalnych wnętrz będą imponującym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne idealnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najpoprawniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem eksperci, jak oraz konsumenci prywatni.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, doskonale nadające się do umieszczenia na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek i należy przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny i niezmiernie efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odszukać także w prowadzonej przez nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe czy też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Stworzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w optymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas ofertę także o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 1

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które do perfekcji nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać nieomalże dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie doceniane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle przyjemnie zdołać pokazać Państwo plusy tej interesującej alternatywy.


Prowadzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Następna propozycja z prowadzonej przez nas strony to lustra na indywidualne zlecenie, jakie perfekcyjnie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet związanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni, w jakim się znajdą – jest w samej rzeczy imponujące. Walory dekoracyjne i konkretne luster są wyraziste, jednak w tym miejscu chcemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można idealnie wcielić w jakąkolwiek szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertęNASI STRATEGICZNI PARTNERZY