Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Kartuzy.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Kartuzy, Chmielno, Przodkowo, Sierakowice, Somonino, Stężyca, Sulęczyno, Żukowo.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że minęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny zarazem! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa!


W ostatnich latach dostrzega się kolosalny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, iż nikogo nie powinno zadziwiać, jak prawidłowo wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowoczesnego, po sztampowe – wszystkie style dekorowania mieszkalnych wnętrz będą doskonałym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne po mistrzowsku odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najodpowiedniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem eksperci, jak i konsumenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w należącej do nas ogromnej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, perfekcyjnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w następstwie tego do czynienia z alternatywą, jaka powoli odsyła do lamusa stereotypową glazurę – oraz trzeba przyznać, że robi to w sposób bardzo praktyczny, oraz jakże designerski!


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikatowy design,
  • szansa spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odkryć także w naszej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Nasza oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli opisującą nas ofertę również o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 2

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie znakomicie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać niemal dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezwykle respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam wybitnie przyjemnie móc pokazać Państwo atuty tej interesującej alternatywy.


Posiadamy jeszcze dużo do zaoferowania!


Idealnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są dosadne, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można nienagannie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o jakikolwiek pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Konsumentów, skutkiem tego doglądając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu wyśmienitego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej klarownej propozycji. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY