Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Strzyżów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Strzyżów, Czudec, Niebylec, Frysztak, Wiśniowa.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że upłynęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny w tym samym czasie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do naszego szklanego świata!


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy ewidentnie większą wziętością. Nic osobliwego, w końcu jest to materiał, który umie się perfekcyjnie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza. Od współczesnego, po stereotypowe – wszystkie style upiększania wnętrz będą cudownym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne po mistrzowsku odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najprawidłowiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, dostosowując go do własnych pragnień.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w naszej idealnej szerokiej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, po mistrzowsku nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z alternatywą, jaka powoli odsyła do lamusa sztampową glazurę – oraz wypada przyznać, że robi to w sposób ogromnie praktyczny, oraz jakże designerski!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz niezmiernie efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odszukać również w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę urządzając domowe lub komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione oferty są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli naszą propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 3

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które idealnie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać nieomalże dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Tudzież, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Posiadamy jeszcze wiele do zaoferowania!


Następna propozycja z naszej profesjonalnej strony to lustra na indywidualne zamówienie, które doskonale nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są dobitne, jednak w tym miejscu chcemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wkomponować w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o jakikolwiek pojedynczy atrybut zadowolenia naszych Klientów, wskutek tego doglądając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu odpowiedniego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej propozycji. Jeżeli pojawią się jakieś poboczne zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY