☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Włodawa.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Włodawa, Hanna, Hańsk, Stary Brus, Urszulin, Wola Uhruska, Wyryki.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś magicznego. Olśniewa w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Uwielbiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, schludności i perfekcji. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w opisującej nas powszedniości. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę, jakiej istotą jest właśnie nowoczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu przedstawić w ramach naszej klarownej oferty jest tego najlepszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, że nasza idealna propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w w rzeczy samej dogodnej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół przestrzeni. Po więcej szczegółów – serdecznie zapraszamy do kontaktu.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się współczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic paradoksalnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • rzeczywiście śliczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując oszałamiającą jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z prowadzonej przez nas propozycji zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Ponownie, gorąco zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli wyłącznie intryguje Państwa znacznie więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest ważna. Niekiedy niemniej jednak nie ma się możliwości odnalezienia tych bezbłędnie dopasowanych w ramach masowo fabrykowanych propozycji. My wychodzimy naprzeciw takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zamówienie, które Państwo oferujemy to towary:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 3

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zadbamy o to, by zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to właściwie serdecznie zachęcamy.


W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło więc zabraknąć w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza idealna oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie rewelacyjne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udzielimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, celem doskonałego stosowności opcji do preferencji.


Zezwolimy sobie jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do gigantycznych możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż odrobinę intrygował się specyfiką tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są w gruncie rzeczy imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeśli wobec tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada wypatrywać dalej. Prowadzona przez nas oferta obejmuje wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na jakie każdy ma prawo sobie pozwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY