☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Żyrardów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Żyrardów, Mszczonów, Puszcza Mariańska, Radziejowice, Wiskitki.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to godny podziwu materiał. Już sam sposób, to właśnie dzięki jakiemu powstaje jest nadzwyczaj fascynujący. Kochamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bowiem dają nam poczucie lekkości, schludności i doskonałości. Jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej klarownej zwyczajności. Stworzona przez nas propozycja opiera się naturalnie o dzisiejsze zastosowanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania współczesnych Kontrahentów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu zaprezentować w ramach naszej idealnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne wyodrębnienia będzie to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, otrzymują Państwo w interesującej cenie szansę jego personalizacji. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal przestrzeni. Po więcej szczegółów – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż typowe


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, znanych jako szkło Lacobel. To bardzo specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz pokaźniejszą popularnością.


Nic ekscentrycznego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • bardzo estetyczne,
  • bardzo uniwersalne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując doskonałą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie zabrudzenia. Wolno nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej oferty zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Tu też zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Jednak nie zawsze można znaleźć te bezbłędnie dopasowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na wymiar, które Państwo oferujemy to artykuły:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zadbamy o to, aby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Ufamy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, by skontaktować się z nami oraz powierzyć wykonanie takich luster – perfekcyjnych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 3

Dane kontaktowe:

Marta Pietrzykowska F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o towary szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło w takim razie zabraknąć w opisującej nas ofercie szkła lakierowanego, jakie idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znamienite, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udzielimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, celem perfekcyjnego stosowności opcji do preferencji.


W tym miejscu jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli gra toczy się o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do dużych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by odszukać własnego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeżeli w następstwie tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada wypatrywać dalej. W naszej klarownej ogromnej ofercie jest wszystko, co potrzebne i to w w rzeczywistości konkurencyjnych cenach.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY