☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Pruszków.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Pruszków, Piastów, Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Raszyn.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to magiczny surowiec. Oszałamia w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, które przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w prowadzonej przez nas zwyczajności. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu propozycję, której istotą jest oczywiście dzisiejszy sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy znajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Warte podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie szansę jego personalizacji. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element powierzchni. Jeśli pragną Państwo zapoznać znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. To nadzwyczaj specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to znacznie większą popularnością.


Nic nadzwyczajnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • niezwykle estetyczne,
  • niesłychanie uniwersalne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są koszmarem niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując oszałamiającą jakość i fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z naszej profesjonalnej oferty zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Tu również zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 9

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Niekiedy jednakże nie ma się możliwości odszukania tych nienagannie dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność przedstawić lustra na zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zadbamy o to, ażeby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Ufamy, że zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami oraz zlecić wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.


W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o produkty szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło więc zabraknąć w należącej do nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie po mistrzowsku się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie pierwszorzędne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek wątpliwości.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

W tym miejscu jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do rozległych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Wystarczy spojrzeć raz na barwy znajdujące się w tych paletach, by odnaleźć własnego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeżeli więc szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wyszukiwać dalej. W naszej profesjonalnej szerokiej ofercie będzie wszystko, co potrzebne i to w faktycznie konkurencyjnych cenach.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY