☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Warszawa.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Warszawa.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


W ostatnich latach widać kolosalny wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwić, jak prawidłowo wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowoczesnego, po schematyczne – wszelkie style przystrajania wnętrz mieszkalnych będą doskonałym tłem dla tego typu ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne doskonale odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najprzyzwoiciej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w takim razie ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, przystosowując go do własnych wymogów.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ogromnej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w opisującej nas szerokiej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, do perfekcji nadające się do umieszczenia na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz wypada przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz wybitnie efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odszukać również w naszej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę urządzając domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Stworzona przez nas propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w optymalny sposób poszerzyli naszą najlepszą propozycję też o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 8

Dane kontaktowe:

F.H.U. K-GLASS
Ul. J. III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które nienagannie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać nieomalże dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj doceniane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Posiadamy jeszcze wiele do zaproponowania!


Wspaniałym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są dobitne, jednak w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można znakomicie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o jakikolwiek indywidualny atrybut zadowolenia naszych Kontrahentów, wobec tego doglądając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu właściwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Mimo to zamawiając je u nas nie wypada się tym martwić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się naszej profesjonalnej bogatej ofercie. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY