☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Strzelin.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadnaturalnego. Czaruje w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Uwielbiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, ponieważ dają nam poczucie lekkości, schludności oraz perfekcji. Jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej profesjonalnej normalności. Mamy radość przedstawić Państwu propozycję, której istotą jest naturalnie współczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej klarownej oferty jest tego najlepszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie podkreślić w tym miejscu, iż stworzona przez nas propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w naprawdę przekonującej cenie. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element przestrzeni. Jeśli pragną Państwo poznać więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To ogromnie charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to pokaźniejszą popularnością.


Nic niepokojącego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • ogromnie estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując oszałamiającą jakość i fenomenalną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas oferty zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Ponownie, gorąco zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli wyłącznie intryguje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Od czasu do czasu jednakże nie ma się możliwości znalezienia tych bez zarzutu dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim wymaganiom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność przedstawić lustra na wymiar, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 5

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zadbamy o to, aby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami i zlecić wykonanie takich luster – perfekcyjnych pod każdym względem.


W szerokiej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w naszej profesjonalnej ofercie szkła lakierowanego, które po mistrzowsku się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie świetne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek niepewności.


W tym miejscu jednakże pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do rozległych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by odnaleźć własnego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeżeli w związku z tym szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wypatrywać dalej. Nasza idealna oferta zawiera wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy ma okazję sobie pozwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY