☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Łęczna.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Łęczna, Cyców, Ludwin, Milejów, Puchaczów, Spiczyn.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to wspaniały materiał. Urzeka w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są cechami, jakie pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w należącej do nas zwyczajności. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę, której istotą jest właśnie współczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu przedstawić w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Warte podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, otrzymują Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal powierzchni. Jeśli pragną Państwo zaznajomić znacznie więcej faktów – służymy pomocą.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji i stylu.


Nic ekscentrycznego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • faktycznie piękne,
  • bardzo uniwersalne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując pierwszorzędną jakość oraz fenomenalną odporność na wszystkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z naszej oferty zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli wyłącznie intryguje Państwa znacznie więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra muszą się odkryć w dowolnym mieszkaniu – jest oczywiste. Nieraz niemniej jednak nie ma się możliwości odszukania tych idealnie dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy naprzeciwko takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:9 + 2

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na zamówienie, jakie Państwo proponujemy to produkty:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, aby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego integralną częścią się staną. Ufamy, że zachęciliśmy Państwa do tego, by skontaktować się z nami oraz zlecić wykonanie takich luster – perfekcyjnych pod każdym względem.


W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło więc zabraknąć w należącej do nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie perfekcyjnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza idealna propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doborowe, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie pytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek wątpliwości.


Pozwolimy sobie niemniej jednak rzucić nieco więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Celowo z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do gigantycznych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż trochę interesował się specyfiką tych palet, wie że są właściwie imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wtrącić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Kontrahenta.


Jeśli wobec tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy szukać dalej. Stworzona przez nas propozycja obejmuje wszystko, co optymalne w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy może sobie pozwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY