☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Radom.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Radom, Pionki, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Przytyk, Skaryszew, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!Szkło ma w sobie coś czarodziejskiego. Urzeka w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, ponieważ dają nam poczucie lekkości, schludności i doskonałości. Mimo to to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej idealnej normalności. Prowadzona przez nas propozycja opiera się naturalnie o nowoczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na wymagania dzisiejszych Klientów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu opisać w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie zaznaczyć w tym miejscu, że nasza idealna oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w faktycznie przekonującej cenie. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element przestrzeni. Jeżeli chcą Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Szukając intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To niesłychanie specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością.


Nic podejrzanego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • niesłychanie estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując świetną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej profesjonalnej propozycji zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika towaru. Ponownie, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli jedynie intryguje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra powinny się znaleźć w dowolnym mieszkaniu – jest oczywiste. Od czasu do czasu jednak nie ma się możliwości odnalezienia tych po mistrzowsku dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy naprzeciwko takim potrzebom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 2

Dane kontaktowe:

MARTA PIETRZYKOWSKA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na zamówienie, jakie Państwo proponujemy to artykuły:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zatroszczymy się o to, ażeby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego całkowitą częścią się staną. Wierzymy, że zachęciliśmy Państwa do tego, by skontaktować się z nami oraz zlecić wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.


W szerokiej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o produkty szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło wobec tego zabraknąć w naszej idealnej ofercie szkła lakierowanego, jakie bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie idealne, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, zamiarem idealnego dopasowania opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

W tym miejscu jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do wielkich możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Każdy, kto choć odrobinę intrygował się szczególnością tych palet, wie że są w rzeczywistości imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wtrącić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeżeli w następstwie tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wypatrywać dalej. W naszej profesjonalnej ogromnej ofercie jest wszystko, co potrzebne oraz to w w zasadzie konkurencyjnych cenach.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY