Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Węgrów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Węgrów, Grębków, Korytnica, Liw, Łochów, Miedzna, Sadowne, Stoczek, Wierzbno.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny w tym samym czasie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której sztandarowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa!


W ostatnich latach widać obfity wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Nic dziwacznego, w ostateczności jest to materiał, który umie się nienagannie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od współczesnego, po stereotypowe – wszelkie style dekorowania wnętrz mieszkalnych będą cudownym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne perfekcyjnie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najodpowiedniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z rozkoszą eksperci, jak oraz klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bo panele szklane, po mistrzowsku nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w następstwie tego do czynienia z opcją, która pomału odsyła do lamusa szablonową glazurę – i należy przyznać, że robi to w sposób nadzwyczaj wygodny, oraz jakże designerski!


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz wybitnie efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odkryć też w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub też komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Prowadzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w maksymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas propozycję też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 2

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które bezbłędnie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać nieomalże dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Natomiast, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszelkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Posiadamy jeszcze dużo do zaproponowania !


Idealnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są ewidentne, jednakże w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno nienagannie wcielić w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o każdy pojedynczy atrybut zadowolenia naszych Kontrahentów, właśnie dlatego doglądając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu stosownego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Mimo to zamawiając je u nas nie należy się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z opisującej nas oferty. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY