Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Olesno.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Olesno, Gorzów Śląski, Dobrodzień, Praszka, Radłów, Rudniki, Zębowice.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Już sam sposób, to właśnie dzięki jakiemu powstaje jest nadzwyczaj interesujący. To lekkość, transparentność oraz siła są własnościami, które przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w należącej do nas normalności. Nasza propozycja opiera się właśnie o dzisiejsze zastosowanie szkła w odpowiedzi na wymagania nowoczesnych Kontrahentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach prowadzonej przez nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Zezwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, iż stworzona przez nas oferta to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w właściwie dogodnej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół powierzchni. Po więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Szukając interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji i stylu.


Nic podejrzanego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • w istocie piękne,
  • niezwykle uniwersalne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując perfekcyjną jakość i fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Wolno nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej oferty zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli tylko interesuje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra powinny się znaleźć w dowolnym domu – jest oczywiste. Mimo to nie zawsze wolno odkryć te nienagannie dopasowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim oczekiwaniom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość zaprezentować lustra na wymiar, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:9 + 8

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zatroszczymy się o to, ażeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to w zasadzie serdecznie zachęcamy.


W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o produkty szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło wobec tego zabraknąć w naszej profesjonalnej ofercie szkła lakierowanego, jakie bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doborowe, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie pytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek niepewności.


Zezwolimy sobie jednakże rzucić nieco więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do rozległych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na barwy znajdujące się w tych paletach, by znaleźć swojego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeśli wobec tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wyszukiwać dalej. W należącej do nas ogromnej ofercie będzie wszystko, co potrzebne i to w w gruncie rzeczy konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY