☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Mińsk Mazowiecki.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Mińsk Mazowiecki, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Halinów, Jakubów, Kałuszyn, Latowicz, Mrozy, Siennica, Stanisławów, Sulejówek.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to olśniewający surowiec. Już sam sposób, to właśnie dzięki któremu powstaje jest niesłychanie fascynujący. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, schludności oraz doskonałości. Jednakże to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w opisującej nas normalności. Stworzona przez nas oferta opiera się oczywiście o współczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania współczesnych Konsumentów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu zaprezentować w ramach naszej klarownej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy znajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, że nasza idealna oferta to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w w samej rzeczy przystępnej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół powierzchni. Jeśli chcą Państwo zaznajomić znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż wszystkie


Szukając interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic wątpliwego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • w gruncie rzeczy piękne,
  • niezwykle uniwersalne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując olśniewającą jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej propozycji zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli jedynie interesuje Państwa znacznie więcej informacji na temat paneli Lacobel.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 0

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra powinny się znaleźć w jakimkolwiek domu – jest dosadne. Jednak nie zawsze można znaleźć te bez zarzutu zaadaptowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim oczekiwaniom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na zamówienie, jakie Państwo oferujemy to artykuły:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, aby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, aby skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w naszej ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Stworzona przez nas propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie pierwszorzędne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, celem imponującego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu niemniej jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do rozległych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Każdy, kto chociaż odrobinę interesował się szczególnością tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są w samej rzeczy imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeżeli w takim razie szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba szukać dalej. Nasza idealna propozycja zawiera wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na jakie każdy może sobie pozwolić.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY