Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Kraków.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Kraków, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Skała, Skawina, Słomniki, Sułoszowa, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Olśniewa w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Kochamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, ponieważ dają nam poczucie lekkości, schludności oraz doskonałości. Mimo to to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej profesjonalnej codzienności. Stworzona przez nas oferta opiera się oczywiście o nowoczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania współczesnych Klientów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu opisać w ramach prowadzonej przez nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Warte wyodrębnienia będzie to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, otrzymują Państwo w interesującej cenie możliwość jego personalizacji. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół przestrzeni. Po więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.


Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic podejrzanego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • niezmiernie estetyczne,
  • wybitnie uniwersalne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując olśniewającą jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z opisującej nas propozycji zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Tu także zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra powinny się znaleźć w jakimkolwiek mieszkaniu – jest klarowne. Jednakże nie zawsze można odkryć te bez zarzutu zaadaptowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim wymaganiom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność przedstawić lustra na indywidualne zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zatroszczymy się o to, ażeby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to w rzeczy samej serdecznie zachęcamy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 2

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dyscyplinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w naszej profesjonalnej ofercie szkła lakierowanego, które perfekcyjnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Stworzona przez nas oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie zdumiewające, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udzielimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, zamiarem znakomitego dopasowania opcji do preferencji.


Zezwolimy sobie jednak rzucić nieco więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do rozległych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertęszkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY