Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Białogard.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Białogard, Karlino, Tychowo.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to godny podziwu surowiec. Już sam sposób, to właśnie dzięki jakiemu powstaje jest niezwykle interesujący. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, które przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Mimo to to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej klarownej codzienności. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu propozycję, której istotą jest właśnie współczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy znajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element przestrzeni. Po więcej szczegółów – gorąco zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic wątpliwego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • niezwykle estetyczne,
  • niezmiernie uniwersalne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując zachwycającą jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z prowadzonej przez nas propozycji zyskują Państwo też możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Tu także zachęcamy do kontaktu – jeśli pragną Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się znaleźć w jakimkolwiek domu – jest wyraźne. Niemniej jednak nie zawsze można odszukać te do perfekcji dopasowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność opisać lustra na indywidualne zamówienie, które wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zatroszczymy się o to, by zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego całościową częścią się staną. Ufamy, że zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami oraz zlecić wykonanie takich luster – perfekcyjnych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 0

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W szerokiej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło wobec tego zabraknąć w naszej idealnej ofercie szkła lakierowanego, jakie bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza idealna propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie rewelacyjne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, zamiarem kapitalnego stosowności opcji do preferencji.


W tym miejscu jednakże pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli gra toczy się o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do obszernych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by znaleźć swojego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeżeli w następstwie tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wyszukiwać dalej. Nasza idealna propozycja zawiera wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co więcej w cenach, na które każdy może sobie zezwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY