Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Poddębice.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Poddębice, Pęczniew, Dalików, Uniejów, Wartkowice, Zadzim.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny oraz wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


W ostatnich latach widać ogromny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, iż nikogo nie powinno zdumiewać, jak porządnie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od współczesnego, po szablonowe – wszystkie style upiększania wnętrz będą cudownym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne idealnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najprzyzwoiciej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w takim razie ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, dostosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to bowiem panele szklane, bez zarzutu nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z alternatywą, która powoli odsyła do lamusa schematyczną glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób niezwykle wygodny, oraz jakże designerski!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz niezmiernie efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które można znaleźć także w naszej idealnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe czy też komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Nasza propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą klarowną ofertę też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 0

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które perfekcyjnie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać nieomalże dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam nadzwyczaj miło zdołać przedstawić Państwo zalety tej interesującej opcji.


Mamy jeszcze wiele do zaproponowania!


Kolejna propozycja z naszej klarownej strony to lustra na wymiar, które doskonale nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i konkretne luster są klarowne, jednakże w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można bezbłędnie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Klientów, dlatego dbając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu dobrego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie wypada się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, żeby przyjrzeć się opisującej nas bogatej ofercie. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pomocnicze zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY