Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Piekary Śląskie.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Piekary Śląskie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny zarazem! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa !


W ostatnich latach widać gigantyczny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Nic ekscentrycznego, w końcu jest to materiał, który umie się idealnie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od nowomodnego, po stereotypowe – wszystkie style upiększania mieszkalnych wnętrz będą wspaniałym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne znakomicie odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najprzyzwoiciej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak i posiadaczy domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, przystosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność opisać w naszej idealnej szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już od czasu do czasu tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bowiem panele szklane, do perfekcji nadające się do ulokowania na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i trzeba przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikalny design,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które można znaleźć także w naszej klarownej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę urządzając domowe bądź też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Stworzona przez nas propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione oferty są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli naszą klarowną propozycję też o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 9

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie nienagannie nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno zdobyć nieomalże dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Tudzież, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj szanowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Posiadamy jeszcze dużo do zaoferowania !


Następna propozycja z naszej klarownej strony to lustra na indywidualne zamówienie, jakie znakomicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są ewidentne, jednakże w tym miejscu pragniemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wcielić w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość należącej do nas oferty wyraża się też tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, jednakowoż też oprócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, żeby przyjrzeć się naszej idealnej bogatej szerokiej ofercie. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY