Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Ostróda.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Ostróda, Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Małdyty, Miłakowo, Miłomłyn, Morąg.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że przeminęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Gorąco zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


W minionych latach dostrzega się duży wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, iż nikogo nie powinno zadziwiać, jak poprawnie wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowoczesnego, po szablonowe – wszystkie style przystrajania wnętrz będą doskonałym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne bez zarzutu odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najodpowiedniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem fachowcy, jak i konsumenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w naszej szerokiej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, po mistrzowsku nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w związku z tym do czynienia z alternatywą, jaka powoli odsyła do lamusa sztampową glazurę – i trzeba przyznać, że robi to w sposób bardzo wygodny, oraz jakże designerski!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz bardzo efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odkryć też w naszej idealnej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe bądź też komercyjne wnętrza domu.

Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Nasza oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione propozycje są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli naszą ofertę również o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 3

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowość prowadzonej przez nas propozycji wyraża się także tym, że nie jedynie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda strojne, ale również oprócz sprzedaży, gwarantujemy i montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie należy się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się naszej bogatej szerokiej ofercie. Jeżeli pojawią się jakieś ponadprogramowe pytania – jesteśmy do dyspozycji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej klarownej propozycji wyraża się także tym, że nie jedynie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda ozdobne, ale także prócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się opisującej nas bogatej szerokiej ofercie. Jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY