☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Zwoleń.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Zwoleń, Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to olśniewający surowiec. Fascynuje w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są cechami, jakie przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej normalności. Mamy radość przedstawić Państwu ofertę, jakiej istotą jest właśnie współczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu przedstawić w ramach naszej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy odnajdzie na nie swój własny sposób.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, otrzymują Państwo w atrakcyjnej cenie szansę jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element przestrzeni. Po więcej szczegółów – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.


Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Mamy tu do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji i stylu.


Nic podejrzanego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • niesłychanie estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując znakomitą jakość oraz fenomenalną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas oferty zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Ponownie, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli jedynie interesuje Państwa znacznie więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Mimo to nie zawsze można znaleźć te bez zarzutu zaadaptowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim oczekiwaniom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 1

Dane kontaktowe:

MARTA PIETRZYKOWSKA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Mamy radość przedstawić lustra na zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, aby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami oraz powierzyć wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.


W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o towary szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w naszej klarownej ofercie szkła lakierowanego, które bezbłędnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza idealna oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doskonałe, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek wątpliwości.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Pozwolimy sobie niemniej jednak rzucić nieco więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do dużych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Każdy, kto chociaż odrobinę intrygował się specyfiką tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są naprawdę imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w produktów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeśli w następstwie tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada szukać dalej. Prowadzona przez nas propozycja obejmuje wszystko, co najlepsze w tym temacie – co więcej w cenach, na jakie każdy może sobie pozwolić.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY