Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Aleksandrów Kujawski.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Nieszawa, Bądkowo, Koneck, Raciążek, Waganiec, Zakrzewo.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy wytworzył szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny w tym samym czasie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do naszego szklanego świata!


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy wyraźnie większą wziętością. Nic osobliwego, w końcu jest to materiał, jaki potrafi się nienagannie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza. Od nowomodnego, po tradycyjne – wszystkie style dekorowania wnętrz będą wspaniałym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne bezbłędnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najpoprawniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w następstwie tego ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, przystosowując go do własnych pragnień.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to bowiem panele szklane, idealnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz należy przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikalny design,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można odszukać również w naszej profesjonalnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w maksymalny sposób poszerzyli opisującą nas ofertę też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 5

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które idealnie nadają się do dyspozycji w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że można zdobyć nieomalże dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Natomiast, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj doceniane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezmiernie przyjemnie zdołać przedstawić Państwo plusy tej interesującej alternatywy.


Nasza idealna oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Kolejna propozycja z opisującej nas witryny to lustra na wymiar, jakie bardzo dobrze nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni, w jakim się znajdą – jest ściśle mówiąc imponujące. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są wyraźne, jednak w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno znakomicie wcielić w jakąkolwiek szafę i do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Klientów, skutkiem tego dbając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu właściwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się naszej bogatej ofercie. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek poboczne zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY