Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Łódź.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Łódź, Tuszyn, Rzgów, Nowosolna, Koluszki, Brójce, Andrespol.


ZADZWOŃ TERAZ
536 737 197

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś czarodziejskiego. Czaruje w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Ubóstwiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, albowiem dają nam poczucie lekkości, czystości i doskonałości. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w opisującej nas codzienności. Stworzona przez nas propozycja opiera się oczywiście o współczesne zastosowanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania dzisiejszych Konsumentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu zaprezentować w ramach naszej klarownej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie podkreślić w tym miejscu, iż nasza idealna propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w w istocie dogodnej cenie. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal przestrzeni. Po znacznie więcej szczegółów – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż wszystkie


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. To ogromnie specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to pokaźniejszą popularnością.


Nic ekstrawaganckiego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • w samej rzeczy piękne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując idealną jakość i ponadprzeciętną odporność na wszelkie pobrudzenia. Można nawet ogłosić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas propozycji zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Ponownie, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli wyłącznie intryguje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra powinny się odkryć w dowolnym domu – jest dobitne. Jednakże nie zawsze wolno odnaleźć te bezbłędnie dopasowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim oczekiwaniom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność przedstawić lustra na indywidualne zlecenie, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, ażeby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, jakiego całościową częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, aby skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 6

Dane kontaktowe:

Modern Glass Usługi szklarskie
Ul. Św. Teresy 106A
91-341 Łódź

   536 737 197
  biuro@modernglass.pl
  www.modernglass.pl

NIP: 737 186 39 88
REGON: 101405279

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dyscyplinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło w takim razie zabraknąć w naszej klarownej ofercie szkła lakierowanego, jakie bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Stworzona przez nas propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie rewelacyjne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na dowolne niepewności.


W tym miejscu jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli gra toczy się o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do obszernych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertęszkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY