Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Pabianice.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Pabianice, Konstantynów Łódzki, Dłutów, Dobroń, Ksawerów, Lutomiersk.


ZADZWOŃ TERAZ
536 737 197

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to magiczny surowiec. Już sam sposób, to naturalnie dzięki któremu powstaje jest niezwykle atrakcyjny. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, ponieważ dają nam poczucie lekkości, schludności oraz perfekcji. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej klarownej zwyczajności. Stworzona przez nas oferta opiera się oczywiście o współczesne zastosowanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania dzisiejszych Kontrahentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu zaprezentować w ramach prowadzonej przez nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w interesującej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element przestrzeni. Jeśli chcą Państwo zapoznać więcej faktów – służymy pomocą.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic nadzwyczajnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • de facto piękne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując renomowaną jakość i ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Można nawet oznajmić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej propozycji zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Ponownie, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli jedynie intryguje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Nieraz jednakże nie ma się możliwości odnalezienia tych doskonale dopasowanych w ramach masowo fabrykowanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim wymaganiom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 6

Dane kontaktowe:

Modern Glass Usługi szklarskie
Ul. Św. Teresy 106A
91-341 Łódź

   536 737 197
  biuro@modernglass.pl
  www.modernglass.pl

NIP: 737 186 39 88
REGON: 101405279

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Mamy radość przedstawić lustra na indywidualne zlecenie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, aby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to w istocie serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dyscyplinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło wobec tego zabraknąć w naszej klarownej ofercie szkła lakierowanego, które doskonale się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie zdumiewające, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie zapytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


W tym miejscu jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli gra toczy się o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do gigantycznych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by odszukać swojego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeśli wobec tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba poszukiwać dalej. W należącej do nas szerokiej ofercie będzie wszystko, co niezbędne oraz to w w samej rzeczy konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY