Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Zabrze.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Zabrze.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa !


W minionych latach dostrzega się duży wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Mamy do czynienia z tak wielozadaniowym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwić, jak odpowiednio wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowoczesnego, po tradycyjne – wszystkie style ozdabiania mieszkalnych wnętrz będą świetnym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne znakomicie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najpoprawniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w takim razie ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak i właścicieli domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, przystosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bo panele szklane, po mistrzowsku nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w takim razie do czynienia z alternatywą, jaka powoli odsyła do lamusa stereotypową glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób niesłychanie wygodny, oraz jakże designerski !


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany i jedyny w swoim rodzaju design,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można znaleźć również w naszej profesjonalnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli naszą klarowną propozycję także o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 5

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które znakomicie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich rozległym pozytywem jest fakt, że zapewniamy Państwu możliwość polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy odcień.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezwykle respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Mamy jeszcze wiele do zaproponowania !


Znakomitym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są oczywiste, jednak w tym miejscu chcemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można bezbłędnie wcielić w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o jakikolwiek indywidualny aspekt zadowolenia naszych Klientów, w następstwie tego doglądając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu stosownego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym martwić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się naszej idealnej bogatej szerokiej ofercie. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY