☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Legionowo.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Legionowo, Jabłonna, Nieporęt, Serock, Wieliszew.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


W minionych latach dostrzega się obfity wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwować, jak prawidłowo wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowomodnego, po sztampowe – wszystkie style przystrajania mieszkalnych wnętrz będą idealnym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne bez zarzutu odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najpoprawniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z rozkoszą profesjonaliści, jak i klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w naszej idealnej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bowiem panele szklane, bezbłędnie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w związku z tym do czynienia z alternatywą, która powoli odsyła do lamusa sztampową glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób niesłychanie wygodny, oraz jakże designerski!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz niezwykle efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odkryć także w należącej do nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe bądź komercyjne wnętrza domu.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 6

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w optymalny sposób poszerzyli naszą profesjonalną ofertę także o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które idealnie nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno zdobyć niemal dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Jednakowoż, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie doceniane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Mamy jeszcze wiele do zaoferowania!


Następna propozycja z należącej do nas strony to lustra na wymiar, jakie całkowicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet powiązanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest naprawdę imponujące. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są dosadne, jednak w tym miejscu pragniemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wkomponować w każdą szafę i do każdej łazienki.


Troszczymy się o każdy indywidualny atrybut zadowolenia naszych Kontrahentów, skutkiem tego dbając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu stosownego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się naszej bogatej szerokiej ofercie. Jeśli pojawią się jakieś poboczne zapytania – jesteśmy do dyspozycji.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY