☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Szydłowiec.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Gorąco zapraszamy do naszego szklanego świata!


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy wyraźnie większą popularnością. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, iż nikogo nie powinno zadziwiać, jak porządnie wpasowuje się w każdą aranżację. Od współczesnego, po stereotypowe – wszelkie style dekorowania mieszkalnych wnętrz będą wspaniałym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne bez zarzutu odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najprawidłowiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie ochoczo fachowcy, jak i klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność opisać w należącej do nas ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, bez zarzutu nadające się do umieszczenia na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek i wypada przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikatowy design,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno znaleźć też w naszej klarownej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe lub też komercyjne wnętrza mieszkania.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 6

Dane kontaktowe:

MARTA PIETRZYKOWSKA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli opisującą nas propozycję też o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które idealnie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich gigantycznym walorem jest fakt, iż przynosimy Państwu możliwość polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy odcień.


Jednakowoż, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo szanowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niesłychanie przyjemnie zdołać zademonstrować Państwo zalety tej interesującej alternatywy.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Prowadzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Idealnym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest de facto imponujące. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są ewidentne, jednak w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można znakomicie wcielić w jakąkolwiek szafę oraz do każdej łazienki.


Dbamy o jakikolwiek indywidualny aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, dlatego doglądając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu właściwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej propozycji. Jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY