Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Głogów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny zarazem! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa !


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy ewidentnie większą renomą. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwować, jak poprawnie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od współczesnego, po sztampowe – wszelkie style przystrajania wnętrz będą cudownym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne bezbłędnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najporządniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem specjaliści, jak oraz konsumenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w naszej profesjonalnej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to bowiem panele szklane, po mistrzowsku nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w takim razie do czynienia z alternatywą, która powoli odsyła do lamusa stereotypową glazurę – i trzeba przyznać, że robi to w sposób niezwykle wygodny, i jakże designerski !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz jedyny w swoim rodzaju image,
  • możliwość spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno znaleźć również w naszej klarownej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Prowadzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas propozycję też o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 9

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie nienagannie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich wielkim plusem jest fakt, że zapewniamy Państwu możliwość polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy kolor.


Jednakowoż, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie szanowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niesłychanie miło móc zademonstrować Państwo zalety tej interesującej opcji.


Posiadamy jeszcze wiele do zaoferowania !


Następna propozycja z naszej profesjonalnej strony to lustra na indywidualne zlecenie, jakie całkowicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet powiązanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest rzeczywiście imponujące. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są klarowne, jednakże w tym miejscu pragniemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można znakomicie wkomponować w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o jakikolwiek pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, właśnie dlatego dbając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu godziwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z prowadzonej przez nas oferty. Jeśli pojawią się jakiekolwiek poboczne zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY