Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Tychy.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Tychy.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że przeminęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata !


W ostatnich latach widać obfity wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Nic ekscentrycznego, w końcu jest to materiał, jaki potrafi się nienagannie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od współczesnego, po tradycyjne – wszystkie style dekorowania mieszkalnych wnętrz będą wspaniałym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne bez zarzutu odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najporządniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, dostosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już od czasu do czasu tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to bo panele szklane, nienagannie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz należy przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz jedyny w swoim rodzaju image,
  • możliwość spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odnaleźć również w naszej klarownej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Nasza oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w optymalny sposób poszerzyli naszą profesjonalną ofertę również o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 10

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie znakomicie nadają się do dyspozycji w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich obfitym plusem jest fakt, iż dajemy Państwu możliwość polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy odcień.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj doceniane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niesłychanie przyjemnie móc pokazać Państwo zalety tej interesującej alternatywy.


Nasza propozycja – jeszcze więcej do wyboru !


Doskonałym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. To połączenie zalet powiązanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest w istocie imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są wyraźne, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o jakikolwiek indywidualny atrybut zadowolenia naszych Kontrahentów, w następstwie tego doglądając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu należytego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym martwić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się naszej klarownej bogatej ogromnej ofercie. Jeżeli pojawią się jakieś akcesoryjne zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY