Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Szczytno.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Szczytno, Dźwierzuty, Jedwabno, Pasym, Rozogi, Świętajno, Wielbark.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Urzeka w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, jakie przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej zwyczajności. Mamy radość zaprezentować Państwu propozycję, jakiej istotą jest właśnie współczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach opisującej nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy znajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Warte wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element przestrzeni. Po więcej szczegółów – serdecznie zapraszamy do kontaktu.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się współczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic ekscentrycznego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • ogromnie estetyczne,
  • niezmiernie uniwersalne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując imponującą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszelkie pobrudzenia. Wolno nawet ogłosić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej oferty zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Tu też zachęcamy do kontaktu – jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się odkryć w każdym domu – jest wyraźne. Nieraz jednakże nie ma się możliwości odnalezienia tych do perfekcji dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 7

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar, jakie Państwo proponujemy to artykuły:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, aby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Wierzymy, że zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – doskonałych pod każdym względem.


W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło wobec tego zabraknąć w opisującej nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które po mistrzowsku się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza idealna propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znakomite, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, intencją świetnego stosowności opcji do preferencji.


Zezwolimy sobie jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do obszernych możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertęNASI STRATEGICZNI PARTNERZY