Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Sucha Beskidzka.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Sucha Beskidzka, Jordanów, Budzów, Bystra-Sidzina, Maków Podhalański, Stryszawa, Zawoja, Zembrzyce.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że upłynęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do naszego szklanego świata !


W minionych latach dostrzega się kolosalny wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, iż nikogo nie powinno zadziwiać, jak przyzwoicie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od współczesnego, po szablonowe – wszystkie style dekorowania mieszkalnych wnętrz będą cudownym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne po mistrzowsku odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najprawidłowiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem eksperci, jak oraz kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej ogromnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w prowadzonej przez nas ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, idealnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz wypada przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny i bardzo efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno znaleźć także w należącej do nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe czy też komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą idealną propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 5

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie bezbłędnie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich dużym walorem jest fakt, że zapewniamy Państwu możliwość polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy kolor.


Tudzież, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle przyjemnie zdołać przedstawić Państwo walory tej interesującej alternatywy.


Mamy jeszcze dużo do zaproponowania !


Imponującym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. To połączenie zalet związanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest w gruncie rzeczy imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są dobitne, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można bezbłędnie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o jakikolwiek indywidualny atrybut zadowolenia naszych Kontrahentów, właśnie dlatego dbając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu poprawnego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, żeby przyjrzeć się naszej bogatej szerokiej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY