☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Lublin.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Lublin, Bełżyce, Borzechów, Bychawa, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to godny podziwu materiał. Fascynuje w każdym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Uwielbiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bowiem dają nam poczucie lekkości, czystości oraz doskonałości. Mimo to to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w należącej do nas normalności. Nasza propozycja opiera się naturalnie o nowoczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania dzisiejszych Konsumentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu zaprezentować w ramach naszej idealnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne podkreślenia będzie to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w interesującej cenie szansę jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element przestrzeni. Jeżeli chcą Państwo zapoznać więcej faktów – służymy pomocą.


Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To bardzo specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to większą popularnością.


Nic zadziwiającego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • nadzwyczaj estetyczne,
  • nadzwyczaj uniwersalne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując fenomenalną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama radość! Decydując się na szkło Lacobel z opisującej nas propozycji zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika towaru. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli tylko intryguje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 0

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra powinny się odnaleźć w dowolnym domu – jest wyraźne. Jednak nie zawsze wolno odnaleźć te do perfekcji dostosowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na wymiar, które Państwo proponujemy to produkty:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zadbamy o to, by zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to w rzeczywistości serdecznie zachęcamy.


W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy fachowcami w dziedzinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w opisującej nas ofercie szkła lakierowanego, jakie bezbłędnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza idealna propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doskonałe, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie pytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na dowolne niepewności.


Pozwolimy sobie jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Celowo z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do gigantycznych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by znaleźć własnego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze nadmienić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Kontrahenta.


Jeśli w takim razie szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada poszukiwać dalej. Stworzona przez nas oferta zawiera wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co więcej w cenach, na jakie każdy ma okazję sobie zezwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY