Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Bieruń.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Bieruń, Imielin, Lędziny, Bojszowy, Chełm Śląski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że minęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny w tym samym czasie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa !


W ostatnich latach widać ogromny wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Nic paradoksalnego, w ostateczności jest to materiał, jaki potrafi się do perfekcji wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza domu. Od nowomodnego, po tradycyjne – wszelkie style upiększania wnętrz będą idealnym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najprawidłowiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dostosowując go do własnych wymogów.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność opisać w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasem tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bowiem panele szklane, po mistrzowsku nadające się do ulokowania na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i należy przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikatowy image,
  • szansa spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odnaleźć również w naszej klarownej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe bądź komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Nasza oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w perfekcyjny sposób poszerzyli opisującą nas ofertę też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:9 + 6

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które nienagannie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że można zdobyć nieomalże dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie ogromnie cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Stworzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru !


Znakomitym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są wyraziste, jednakże w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej propozycji wyraża się również tym, że nie tylko sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda ozdobne, lecz również oprócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z opisującej nas oferty. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek ponadprogramowe pytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY