Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Piła.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Piła, Białośliwie, Kaczory, Łobżenica, Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo, Ujście, Wyrzysk, Wysoka.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że przeminęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa !


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy widocznie większą popularnością. Nic dziwacznego, w końcu jest to materiał, jaki potrafi się bez zarzutu wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza. Od nowomodnego, po tradycyjne – wszystkie style upiększania mieszkalnych wnętrz będą cudownym tłem dla tego typu ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne idealnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najprawidłowiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak i właścicieli domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, przystosowując go do własnych wymogów.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w należącej do nas szerokiej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, do perfekcji nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z opcją, która powoli odsyła do lamusa standardową glazurę – i trzeba przyznać, że robi to w sposób ogromnie wygodny, i jakże designerski !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz niezmiernie efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odnaleźć także w należącej do nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe czy też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli opisującą nas propozycję również o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:9 + 8

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie po mistrzowsku nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno zdobyć nieomalże dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Posiadamy jeszcze wiele do zaoferowania !


Wspaniałym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest właściwie imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są ewidentne, jednakże w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wcielić w każdą szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o jakikolwiek pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Klientów, wobec tego doglądając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu dobrego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z prowadzonej przez nas oferty. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY