☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Świdnica.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Świdnica, Świebodzice, Dobromierz, Jaworzyna Śląska, Marcinowice, Strzegom, Żarów.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to doskonały materiał. Już sam sposób, dzięki któremu powstaje jest niezmiernie ciekawy. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, czystości oraz doskonałości. Mimo to to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej profesjonalnej normalności. Mamy radość zaprezentować Państwu propozycję, której istotą jest naturalnie nowoczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu zaprezentować w ramach należącej do nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy znajdzie na nie swój własny sposób.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Warte podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w interesującej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół powierzchni. Jeżeli chcą Państwo zaznajomić znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż typowe


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, kultowych jako szkło Lacobel. To ogromnie specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością.


Nic zadziwiającego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • faktycznie śliczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując idealną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszystkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z prowadzonej przez nas propozycji zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli wyłącznie intryguje Państwa znacznie więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra powinny się odszukać w dowolnym mieszkaniu – jest ewidentne. Jednakże nie zawsze wolno znaleźć te bez zarzutu dopasowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na wymiar, jakie Państwo proponujemy to produkty:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 7

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zadbamy o to, aby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Ufamy, że zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami oraz zlecić wykonanie takich luster – perfekcyjnych pod każdym względem.


W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy ekspertami w dyscyplinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło wobec tego zabraknąć w należącej do nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie bezbłędnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza idealna oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doskonałe, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek wątpliwości.


Pozwolimy sobie jednak rzucić nieco więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do znacznych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertęNASI STRATEGICZNI PARTNERZY