Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Bielsko-Biała.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Bielsko-Biała, Szczyrk, Bestwina, Buczkowice, Czechowice-Dziedzice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka, Wilamowice, Wilkowice.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że minęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa !


Szklane ozdoby cieszą się minionymi czasy widocznie większą wziętością. Nic nadzwyczajnego, w ostateczności jest to materiał, który umie się bezbłędnie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza domu. Od nowomodnego, po sztampowe – wszystkie style ozdabiania mieszkalnych wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne idealnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najlepiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z rozkoszą specjaliści, jak oraz klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność opisać w należącej do nas ogromnej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, bezbłędnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek i trzeba przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikatowy image,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno znaleźć również w naszej idealnej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą przejrzystą ofertę również o inne formy szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 4

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie bez zarzutu nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich kolosalnym atutem jest fakt, że zapewniamy Państwu szansę polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy kolor.


Tudzież, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj szanowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Nasza idealna oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Perfekcyjnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są ewidentne, jednak w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można perfekcyjnie wcielić w każdą szafę i do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej oferty wyraża się też tym, że nie jedynie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda strojne, jednakowoż również oprócz sprzedaży, gwarantujemy i montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty. Jeżeli pojawią się jakieś ponadprogramowe zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY