Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Toruń.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Toruń , Chełmża, Czernikowo, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka, Zławieś Wielka.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że upłynęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa!


W minionych latach dostrzega się obfity wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Nic niepokojącego, w ostateczności jest to materiał, który potrafi się perfekcyjnie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od nowoczesnego, po szablonowe – wszelkie style dekorowania mieszkalnych wnętrz będą imponującym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne bezbłędnie odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najprzyzwoiciej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak i właścicieli domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, dostosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w naszej idealnej szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bo panele szklane, bez zarzutu nadające się do ulokowania na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek i wypada przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny i wybitnie efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odkryć też w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe bądź komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli naszą ofertę także o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 8

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które do perfekcji nadają się do wykorzystania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich ogromnym pozytywem jest fakt, iż zapewniamy Państwu szansę polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy odcień.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Posiadamy jeszcze wiele do zaoferowania!


Następna propozycja z naszej witryny to lustra na indywidualne zamówienie, które znakomicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet powiązanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest w samej rzeczy imponujące. Walory dekoracyjne i konkretne luster są wyraziste, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można perfekcyjnie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o jakikolwiek indywidualny atrybut zadowolenia naszych Konsumentów, skutkiem tego doglądając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu wyśmienitego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie należy się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się należącej do nas bogatej ogromnej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY