Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Olsztyn.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Olsztyn, Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Dywity, Gietrzwałd, Jeziorany, Jonkowo, Kolno, Olsztynek, Purda, Stawiguda, Świątki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że upłynęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa!


W minionych latach widać kolosalny wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Nic ekstrawaganckiego, w ostateczności jest to materiał, który umie się nienagannie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza. Od współczesnego, po standardowe – wszystkie style przystrajania wnętrz mieszkalnych będą idealnym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne znakomicie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najporządniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, dostosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność opisać w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, znakomicie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w związku z tym do czynienia z opcją, jaka pomału odsyła do lamusa szablonową glazurę – oraz trzeba przyznać, że robi to w sposób niezwykle wygodny, oraz jakże designerski!


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikalny image,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można znaleźć też w naszej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe bądź komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Prowadzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w optymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas ofertę również o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 1

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie do perfekcji nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Jednakowoż, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Posiadamy jeszcze wiele do zaproponowania!


Kapitalnym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. To połączenie zalet związanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest naprawdę imponujące. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są wyraźne, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno znakomicie wcielić w każdą szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość należącej do nas propozycji wyraża się także tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda ozdobne, niemniej jednak też prócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej propozycji. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY