Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Ustrzyki Dolne.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Ustrzyki Dolne, Czarna, Lutowiska.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że upłynęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy wyraźnie większą wziętością. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, że nikogo nie powinno zdumiewać, jak dobrze wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowoczesnego, po sztampowe – wszystkie style ozdabiania wnętrz będą doskonałym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne znakomicie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najpoprawniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak i posiadaczy domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, przystosowując go do własnych wymogów.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w naszej idealnej ogromnej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, doskonale nadające się do umieszczenia na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz wypada przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikalny image,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odszukać też w naszej idealnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe lub też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Prowadzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w optymalny sposób poszerzyli opisującą nas ofertę też o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 0

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie po mistrzowsku nadają się do wykorzystania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich gigantycznym atutem jest fakt, że dajemy Państwu szansę polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy kolor.


Natomiast, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Stworzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Kolejna propozycja z naszej profesjonalnej witryny to lustra na zamówienie, które doskonale nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są wyraźne, jednak w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wkomponować w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość należącej do nas oferty wyraża się także tym, że nie tylko sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda ozdobne, niemniej jednak również prócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie należy się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się naszej idealnej bogatej szerokiej ofercie. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY