Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Kościerzyna.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Kościerzyna, Dziemiany, Karsin, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma, Stara Kiszewa.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś czarodziejskiego. Już sam sposób, to właśnie dzięki jakiemu powstaje jest niezmiernie interesujący. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, schludności oraz perfekcji. Jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej klarownej codzienności. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu propozycję, jakiej istotą jest właśnie dzisiejszy sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu zaprezentować w ramach należącej do nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Zezwolimy sobie podkreślić w tym miejscu, że stworzona przez nas oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w w rzeczywistości osiągalnej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół przestrzeni. Jeśli pragną Państwo poznać więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, znanych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic zadziwiającego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • bardzo estetyczne,
  • nadzwyczaj uniwersalne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując pierwszorzędną jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas oferty zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli wyłącznie interesuje Państwa znacznie więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 8

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się odnaleźć w każdym mieszkaniu – jest wyraźne. Niemniej jednak nie zawsze wolno odkryć te doskonale dopasowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim potrzebom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zlecenie, które Państwo oferujemy to towary:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, by zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego ogólną częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami oraz powierzyć wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o produkty szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło w takim razie zabraknąć w naszej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które do perfekcji się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znakomite, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udostępnimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, zamiarem kapitalnego stosowności opcji do preferencji.


W tym miejscu jednakże zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli gra toczy się o szkło lakierowane. Umyślnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do wielkich możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na barwy znajdujące się w tych paletach, by odnaleźć własnego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeżeli wobec tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wypatrywać dalej. Nasza idealna oferta zawiera wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy ma prawo sobie zezwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY