☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Świdnik.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Świdnik, Mełgiew, Piaski, Rybczewice, Trawniki.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to perfekcyjny surowiec. Już sam sposób, dzięki jakiemu powstaje jest niezwykle atrakcyjny. Kochamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, albowiem dają nam poczucie lekkości, schludności i doskonałości. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej idealnej normalności. Nasza oferta opiera się oczywiście o współczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania współczesnych Kontrahentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu przedstawić w ramach należącej do nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Warte wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół powierzchni. Po więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, znanych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się współczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic podejrzanego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • rzeczywiście śliczne,
  • nadzwyczaj uniwersalne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując świetną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszystkie zabrudzenia. Można nawet stwierdzić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej idealnej oferty zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Ponownie, gorąco zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli jedynie interesuje Państwa znacznie więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Od czasu do czasu niemniej jednak nie ma się możliwości odszukania tych doskonale dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim wymaganiom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność opisać lustra na wymiar, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego integralną częścią się staną. Ufamy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, by skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 6

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o towary szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w naszej idealnej ogromnej ofercie szkła lakierowanego, które po mistrzowsku się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie zdumiewające, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, zamiarem perfekcyjnego stosowności opcji do preferencji.


Zezwolimy sobie jednakże rzucić nieco więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do ogromnych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertęszkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY