☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Złotoryja.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Złotoryja, Wojcieszów, Pielgrzymka, Świerzawa, Zagrodno.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że minęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata !


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy ewidentnie większą popularnością. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwować, jak odpowiednio wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowomodnego, po stereotypowe – wszelkie style ozdabiania mieszkalnych wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne bez zarzutu odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najprawidłowiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem profesjonaliści, jak i kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność opisać w naszej klarownej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, perfekcyjnie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z alternatywą, jaka pomału odsyła do lamusa szablonową glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób niezmiernie praktyczny, oraz jakże designerski !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikatowy image,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które można odkryć też w opisującej nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe bądź komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Stworzona przez nas propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli należącą do nas propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 2

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie po mistrzowsku nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać nieomalże dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Tudzież, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Mamy jeszcze dużo do zaproponowania !


Kolejna propozycja z naszej klarownej strony to lustra na indywidualne zamówienie, które gruntownie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są wyraziste, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno idealnie wcielić w każdą szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość opisującej nas oferty wyraża się także tym, że nie tylko sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda ozdobne, jednakowoż też prócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z należącej do nas oferty. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY