☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Krasnystaw.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Krasnystaw, Fajsławice, Gorzków, Izbica, Kraśniczyn, Łopiennik Górny, Rudnik, Siennica Różana, Żółkiewka.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadnaturalnego. Już sam sposób, dzięki jakiemu powstaje jest niezwykle intrygujący. Ubóstwiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, albowiem dają nam poczucie lekkości, czystości i perfekcji. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej idealnej zwyczajności. Mamy przyjemność opisać Państwu propozycję, której istotą jest naturalnie nowoczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach prowadzonej przez nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy znajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Warte podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element powierzchni. Po znacznie więcej szczegółów – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic niepokojącego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • niesłychanie estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są koszmarem niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując pierwszorzędną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z opisującej nas oferty zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Tu również zachęcamy do kontaktu – jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra powinny się odszukać w jakimkolwiek domu – jest wyraziste. Niemniej jednak nie zawsze wolno znaleźć te doskonale dostosowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim oczekiwaniom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 2

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Mamy przyjemność zaprezentować lustra na indywidualne zlecenie, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zadbamy o to, aby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to w samej rzeczy serdecznie zachęcamy.


W szerokiej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w opisującej nas ofercie szkła lakierowanego, które idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie świetne, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie pytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek wątpliwości.


Pozwolimy sobie jednak rzucić nieco więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do dużych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż odrobinę interesował się specyfiką tych palet, wie że są w rzeczy samej imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Konsumenta.


Jeżeli w takim razie szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba szukać dalej. Nasza idealna propozycja obejmuje wszystko, co optymalne w tym temacie – co więcej w cenach, na które każdy ma prawo sobie pozwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY